Fotoateliér

fotoatelierJsme otevřeni jakýmkoliv fotografickým výzvám módní, reklamní a zejména produktové fotografie. 

Neváhejte s námi vaši představu zkonzultovat. Zdarma.

Zaměřeno na produktovou fotografii

Kvalita fotografie může rozhodnout, jestli z vašeho e-shopu někdo nakoupí, nebo objedná z tištěného katalogu. Nepodceňujte proto důležitost fotek, vždyť obrázek řekne za tisíc slov.

Ačkoliv se specializujeme na fotografii předmětů, jako jsou láhve vína, kosmetika, šperky nebo potraviny; fotíme i portréty, především k prezentaci vámi nabízených produktů nebo služeb.

Běžně také fotografujeme v exteriérech, příkladem jsou vaše výrobní haly nebo provozy, hotely, penziony, vinárny, galerie. S cílem přilákat k vám nejvíce hostů či klientů.

fotoatelier-produktova-fotografie

 • Produkt na bílém pozadí

  • Základní fotografie na bílém pozadí vhodné pro váš e-shop nebo tištěný katalog. Na přání můžeme snímky vyretušovat a oříznout pro použití v kolážích.
  • cena od 250 Kč
 • Aranžovaná fotografie

  • Oživte sadu základních katalogových fotografií image snímkem vašeho produktu nápaditým aranžmá, kreativní kompozicí či expozicí. Zatraktivníte tak vyznění produktu a vybočíte z řady.
  • cena od 450 Kč
 • Focení mimo ateliér

  • Pro nejnáročnější zákazníky vymýšlíme originální zátiší nebo fotografujeme v exteriérech. Snažíme se maximálně podtrhnout účel produktu a prezentovat jej na nejvyšší úrovni.
  • cena dle dohody

Portrétní fotografie

Máte nepřeberné množství obyčejných portrétů, ale toužíte po něčem nevšedním, originálním? Nechte si od nás nafotit kreativní portrét a udělejte tak radost sobě nebo svým blízkým.

Po domluvě s fotografem nad motivem fotografií, vhodným oblečením, lokací a časem, líčením a samotným fotografováním obdržíte v základu set vyretušovaných fotografií na CD s případnými výtisky na fotopapír.

Produktová fotografie

Kvalitní produktová fotografie je často klíčová pro uskutečnění nákupu. Nepodceňujte význam kvalitních fotografií svých výrobků a dejte jim vyniknout v katalogu, informační brožuře či propagačnímu letáku neotřelým nápadem i precizním zpracováním. Vždyť obrázek vydá za tisíc slov.

Profesionální nafocení i postprodukční úpravy pro daný záměr jsou pro nás samozřejmostí.

Fotografie architektury

Spousta potenciálních zákazníků před rezervací hotelu či wellness prohlíží jejich webové stránky právě kvůli fotogaleriím. Přilákejte zákazníky do své restaurace, baru i hotelu atraktivními fotografiemi interiéru i exteriéru.

Profesionální fotografie prostor zvýší váš kredit a důvěryhodnost, přesvědčte se sami na množstvích objednávek.

Fotografie míst

Oživte svůj prospekt, plakát či banner „image“ fotografiemi z prostředí kolem vaší firmy nebo nabízených služeb.

Náladové snímky doplní a podtrhnou vyznění vašich propagačních materiálů a naladí klientovy smysly pro váš produkt nebo službu.

fotoatelier-postprodukceJak probíhá focení

 1. Úvodní konzultace, na které si ujasníme představu a domluvíme termíny.
 2. Dodání produktů k nafocení, zavedení zakázky do systému.
 3. Přípravy před focením a samotné focení.
 4. Pokud si to zakázka vyžaduje, zpřístupnění snímků k odsouhlasení. Klient má kontrolu nad výběrem fotek před dalším zpracováním.
 5. Úprava fotografií, postprodukce.
 6. Expresní odeslání odkazu s fotografiemi klientovi s možností okamžitého použití snímků.
 7. Příprava snímků na CD/DVD, předání.

Pořízením fotografií práce nekončí. Klademe důraz na precizní zpracování. Podle druhu fotografie a konkrétní situace využíváme korekcí vad postavy, retuše pleti, airbrush a matte painting (doplňování pozadí) techniky, doplňkových světelných efektů a dalších. Dejme společně přednost kvalitě před kvantitou.