• Fotoateliér

    Fotoateliér

    Jsme otevřeni jakýmkoliv fotografickým výzvám módní, reklamní a zejména produktové fotografie. Neváhejte s námi vaši představu zkonzultovat. Zdarma.

Zaměřeno na produktovou fotografii.

Kvalita fotografie může rozhodnout, jestli z vašeho e-shopu někdo nakoupí, nebo objedná z tištěného katalogu. Nepodceňujte proto důležitost fotek, vždyť obrázek řekne za tisíc slov. Ačkoliv se specializujeme na fotografii předmětů, jako jsou láhve vína, kosmetika, šperky nebo potraviny; fotíme i portréty, především k prezentaci vámi nabízených produktů nebo služeb. Běžně také fotografujeme v exteriérech, příkladem jsou vaše výrobní haly nebo provozy, hotely, penziony, vinárny, galerie. S cílem přilákat k vám nejvíce hostů či klientů.

Produkt na bílém pozadí

cena od 250 Kč

Základní fotografie na bílém pozadí vhodné pro váš e-shop nebo tištěný katalog. Na přání můžeme snímky vyretušovat a oříznout pro použití v kolážích.

Aranžovaná fotografie

cena od 450 Kč
Oživte sadu základních katalogových fotografií image snímkem vašeho produktu nápaditým aranžmá, kreativní kompozicí či expozicí. Zatraktivníte tak vyznění produktu a vybočíte z řady.

Focení mimo ateliér

cena dle dohody
Pro nejnáročnější zákazníky vymýšlíme originální zátiší nebo fotografujeme v exteriérech. Snažíme se maximálně podtrhnout účel produktu a prezentovat jej na nejvyšší úrovni.

Portrétní fotografie

Máte nepřeberné množství obyčejných portrétů, ale toužíte po něčem nevšedním, originálním? Nechte si od nás nafotit kreativní portrét a udělejte tak radost sobě nebo svým blízkým. Po domluvě s fotografem nad motivem fotografií, vhodným oblečením, lokací a časem, líčením a samotným fotografováním obdržíte v základu set vyretušovaných fotografií na CD s případnými výtisky na fotopapír.

Produktová fotografie

Kvalitní produktová fotografie je často klíčová pro uskutečnění nákupu. Nepodceňujte význam kvalitních fotografií svých výrobků a dejte jim vyniknout v katalogu, informační brožuře či propagačnímu letáku neotřelým nápadem i precizním zpracováním. Vždyť obrázek vydá za tisíc slov. Profesionální nafocení i postprodukční úpravy pro daný záměr jsou pro nás samozřejmostí.

Fotografie architektury

Spousta potenciálních zákazníků před rezervací hotelu či wellness prohlíží jejich webové stránky právě kvůli fotogaleriím. Přilákejte zákazníky do své restaurace, baru i hotelu atraktivními fotografiemi interiéru i exteriéru. Profesionální fotografie prostor zvýší váš kredit a důvěryhodnost, přesvědčte se sami na množstvích objednávek.

Fotografie míst

Oživte svůj prospekt, plakát či banner „image“ fotografiemi z prostředí kolem vaší firmy nebo nabízených služeb. Náladové snímky doplní a podtrhnou vyznění vašich propagačních materiálů a naladí klientovy smysly pro váš produkt nebo službu.