• Webdesign

  Webdesign

  V dnešní době je internet médium s velkým potenciálem. Nebojte se ho s námi využít, a prezentujte se tak v celosvětovém měřítku s kvalitními webovými stránkami.

Grafika šitá na míru v rámci firemního stylu a poslání webu, funkční a účelný design. Prezentace s ohledem na snadné ovládání, jasnou a logickou strukturu a příjemný zážitek z prohlížení. Webové stránky bez bariér pro uživatele s hendikepem, mobilním prohlížečem nebo pro vyhledávací roboty.

Analýza a příprava podkladů

 1. Na základě pohovoru s klientem analyzujeme poslání webu, cílovou skupinu a vhodnou formu prezentace.
 2. Sestavujeme informační architekturu stránek a shromažďujeme požadavky na textové a multimediální materiály, které případně dále zpracováváme pro použití na webu.
 3. Sestavujeme konečnou cenovou kalkulaci, podepisujeme smlouvu o dílo, registrujeme doménu a zajišťujeme hosti

Zpracování webových stránek

 1. Ze získaných informací připravujeme grafický návrh šitý na míru požadavkům firmy i cílového zákazníka.
 2. Po jeho schválení jej rozřežeme a nakódujeme do podoby webových stránek tak, aby se prezentace korektně zobrazovala v libovolném prohlížeči a na jakémkoliv zařízení.

Naplnění a finalizace projektu

 1. V případě použití redakčního systému chystáme šablony a implementujeme dohodnuté moduly, přes které bude web lehce spravovatelný.
 2. Doplníme zbývající obsah a grafiku, vše důkladně zkontrolujeme. Nastavíme hostingové služby a statistiky návštěvnosti. Sestavíme uzpůsobené katalogové zápisy, hledáme partnerské weby a registrujeme prezentaci na vybraných stránkách.
 3. Předáme web klientovi.